Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Daha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

15,11,2008

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

MesajKonu: 15,11,2008   C.tesi 15 Kas. 2008, 12:08 am

KIRMIZI
icimde süzülmen beni mutlu ediyor ...ne diyebilrim ki
başka övünmelisın çünkü mutlu etdin beni.iyi hisediyorum o anın geldiğini anlıyabiliyorum belkide gene hayal görüyorumdur.ama tatlı rüyaların zararı olmaz kimseye..aslında heryer toz duman ve ben cok sıkıldım bundan salaklığım sinir bozucu durumda telefonum kapalı gömülü oldugum odada evde yok sinyali verdiriyorum.ama bu kadar kötü degil hersey onu kendime daha yakın hissediyorum sadece atılamıyacak bir adımım var aramızda buda sonun baslangıcı gibi bişey..içim ve dışım arasında bir dağ kadar fark var sinirimi bozuyor bu durum ama ne yapiyim ki öyle .
bildigim tek şey var oda hiç birsey olduğum .ihtiyacı oldugum sey sadece bıraz huzur ve mutluluk elimde ne var sence hıc bırsey yanı her zaman kin den bir demet...
sadece o anlıyor beni oda soyut bısey çünkü insanlar artık kendileri için varlar arkadas kardes dost vb gibi kavramların sadece ısımlerı var yani türümüzün hiç bir ayrım yaratacak yanı yok çünkü hayvanlar gıbı olduk bunu sadece kabullenmek zor geliyor ama gerceğin ta kendisi..o zaman ne yapmalı bır kadeh daha şarap....
Kullanıcı profilini gör

15,11,2008
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası